Manyetik Caka

Manyetik Caka


  • Sente Makina

Ürün Özellikleri

Manyetik Sac Bükme Makinesi imalatta kullanılan sac metal parçaların çok yönlü ve kolay bir şekilde bükme işlemi yapılmasını sağlayan birmakinedir

Bu makine sayesinde, değişik şekillerdeki sac parçaları; uygun büküm metotlarıyla kolayca hazırlanabilir.Kullanımı oldukça kolaydır, tasarımıitibariyle ise ergonomik bir yapıya sahiptir. Makine boyutları istenilen yerde kurularak rahatlıkla kullanılmasını sağlar. Elektrik sarfiyatı çok azdır. Büküm yapılan kısmın yüksekliği hernoktada eşittir, farklılık göstermez.

Elektromanyetik sıkma sistemi karmaşık şekillerin oluşturulmasında büyük kolaylık sağlar. Çok derin veya dar kanallar, kapalı köşe veya kısımlar, derin kutular zor veya imkansız gibi görülen şekillerrahatlıkla oluşturulabilir.

Bükme için kullanılan özel menteşe sistemi sayesinde istenilen açıda ve ende büküm işlemi yapılabilir. Makinenin tek bir sütun üzerindeki tasarımı; çok büyük veya ters açılı parçaların makineye yerleştirilmesinde avantajlar sağlar. Sacı makineye yerleştirme otomatik olarak sac kalınlığı ayarlama, sıkma, bükme ve serbest bırakma işlemleri hızlı, kolay ve rahat bir şekilde yapılabilir.