Adnan Kahveci Mh. Gölboyu Cd. No:20 Gürpınar, Beylikdüzü / İSTANBUL   |   +90 (212) 856 11 32

Sente Makina İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Sente Makina, havalandırma kanalları imalat makinalarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Sente Makina İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak 1994 yılından beri İstanbul’da faaliyet göstermekteyiz. Kısa zaman içerisinde hızla büyüyerek şu anda 6000 m2 yüzölçümlü alanda üretim faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
2003 yılına kadar çeşitli makina ve ekipmanlarının yanısıra suni deri ve plastik boru makinaları üretimi gerçekleştirdik.
2001 yılından itibaren yürütülen AR-GE çalışmaları neticesinde havalandırma kanal makinaları üretimine 2005’te “kare kanal makinası” ve “kapatma makinası” ile başladık. Bu sürecin devamında plazma kesim makinesi ile devam ettik.
Kare ve dikdörtgen makinelerinin üretimi devam ederken sektördeki ihtiyacı iyi analiz ederek Sente Makine olarak yuvarlak kanal makinalarının üretimine başladık. Şu anda hali hazırda üretim portföyümüzde toplamda 46 çeşit makina imalatı gerçekleştirmekteyiz.
Sente Makina olarak %60′ ını Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere birçok pazara ihracat gerçekleştirerek sektörün ihtiyacını büyük oranda karşılamaktayız.

Gelişen teknolojiyi yerinde takip ederek, yatırım yaptığımız ar-ge çalışmaları ile kısa zamana kadar ithalatına bağımlı olduğumuz makinelerin üretimini kalifiye personelimiz ve uzman kadromuzla kendi emek ve dürüstlüğümüzde üretmeyi başardık.

Sente Makine olarak temeldeki hedefimiz kar amacı gütmenin yanı sıra sektördeki yeniliklere de imza atan bir firma olmak. Bu amaç doğrultusunda yürüttüğümüz projeler ile mevcut sistemleri geliştirerek birçok yeniliğe imza attık. Bunların başlıca örnekleri Yüksek frekans trafosuna haiz tel dikiş kaynak makinası, Servo sistemli otomatik yuvarlak kanal makinası ve 1000-1500 mm boylarında kare-dikdörtgen, flanşlı-flanşsız kanal üretimi gerçekleştirebilen kendinden flanşlı kanal makinasıdır.

Üreten Türkiye için Sente Makine olarak durmadan yolumuza devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Küresel pazarda yenilikçi, kaliteli ve sorumlu yaklaşımımızla rekabet gücü yüksek bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

Güvenilir ve dinamik bir hizmet anlayışını benimseyerek kaliteli ve yenilikçi projelerimizle sektöre değer katarız

STRATEJİMİZ

Değişen teknolojiye uyum sağlayarak, pazardaki etkinliğimizi çeşitlendirerek müşteri portföyünü artırmak ve sektördeki lider konumumuzu korumak.Kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin ürün maliyetlerini düşürmek.

Hikayemiz